Důležité informace

Kulturní centrum Pardubice ke konci roku ZANIKÁ!
více informací

Program PARDUBICKÉ VÁNOCE
více informací

Centrum pro otevřenou kulturu vypisuje VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
více informací

Infocentrum bude na konci roku dočasně uzavřeno
více informací

Turistické informační centrum vypisuje VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
více informací

Kontakty

Kulturní centrum Pardubice
nám. Republiky 1, Pardubice
466 265 461 / 776 786 909
info@kcpardubice.cz

21. 9. 2017

18:00

100,- Kč

KOSMICKÝ ŽIRAFÁČ

našvihané sólo pro bubeníka a robota • od 18:00 spec. představení pro děti, od 20:30 pro dospělé

Divadlo 29

Kosmický Žirafáč dvakrát v D29 (speciální představení pro děti v 18:00 + pro dospělé ve 20:30). Našvihané bubenicko-divadelní představení, něco mezi sci-fi naruby, kyberpunkovou operou, anti-romanetem, vesmírnou odysejkou a rozhlasovou hrou. Vhodné i pro punkáče, doktory a děti od 6 let.

Děj: Kosmický Žirafáč odcizí kosmickou loď jménem Hvězdur a prchá před Korporátníky z pla-nety Země. Na lodi se setkává s Panem Počítačem, kterého přesvědčí, aby se zúčastnil důležité mise mimo naší sluneční soustavu. V cestě jim ale stojí armáda zbytků špatných rádiových písniček...

Kosmický Žirafáč 3.0 je one-man-show, nekonvenční hudebně-divadelní vystoupení na akustické bicí nástroje a samplery. Děj je tvořen rozhovory a zvuky, divák je veden k zapojování své vlastní představivosti. Hudba je vtmelena do vyprávění a zaujímá pozici třetí postavy. Představení propojuje velmi odlišné prvky - pompézní hudbu, groteskní humor a experimenty ve formě a způsobu vyprávění příběhu.

Za projektem stojí skvělý bubeník, experimentální performer a skladatel Jarda Noga (Hm..., Free Balkan Quintet, ex-Už jsme doma). JN se mj. umístil na třetím místě mistrovství světa ve hře na elektronické bicí V-Drums World Championship 2012 v Kalifornii.

Příběh Kosmického Žirafáče vyšel také na CD, které vzniklo ve studiu jáMOR Ondřeje Ježka.

 www.facebook.com/kosmicky.zirafac ° vstupné: 100 Kč (na místě 50% sleva na průkaz ISIC a pro děti do 14 let)