Důležité informace

Kulturní centrum Pardubice ke konci roku ZANIKÁ!
více informací

Program PARDUBICKÉ VÁNOCE
více informací

Centrum pro otevřenou kulturu vypisuje VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
více informací

Infocentrum bude na konci roku dočasně uzavřeno
více informací

Turistické informační centrum vypisuje VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ
více informací

Kontakty

Kulturní centrum Pardubice
nám. Republiky 1, Pardubice
466 265 461 / 776 786 909
info@kcpardubice.cz

6. 12. 2017
23. 12. 2017

zdarma

ADVENTNÍ TRHY

Vánoční trhy na Pernštýnském náměstí

Pernštýnské náměstí

Adventní trhy 

Pernštýnské náměstí

6. – 23. prosince 2017, Pernštýnské náměstí, 10 – 18 hodin

Od soboty 16. do soboty 23. prosince se na Pernštýnském náměstí v Pardubicích uskuteční Adventní trhy. Jejich součástí bude vánoční tržiště. „Nabídku účasti přijaly desítky prodejců z celé České republiky. K prodeji tak bude nejen dobré občerstvení, ale i nejedna inspirace na dárky pod vánoční stromek.


Adventní trhy budou zpestřeny nejen vánoční výtvarnou dílnou, ale i kulturním programem. Každé odpoledne náměstí rozezvučí vánoční koncerty. Zazpívají dětské pěvecké sbory nejen z Pardubic. Uslyšíme i známá jména – muzikálovou zpěvačku Magdu Malou se svým vánočním programem, skupinu Kantoři a jejich Dobrý večer Tobě, slavné melodie v podání účastníka ČESKO SLOVENSKO má talent Kristiána Alexandra Šebka nebo třeba bubenickou pecku Wild Sticks. Na Pernštýnské náměstí dorazí i andělé. Budou na chůdách a s sebou přivezou velké sáně plné zvonků, světýlek a překvapení.

Na Pernštýnském náměstí bude navíc po celou dobu trhů pro návštěvníky k dispozici umělá ledová plocha, na které mohou vyzkoušet své bruslařské dovednosti.


Dřevěné domky pro řemeslníky budou na náměstí stát už od prvního adventního víkendu. A aby v čase před Adventními trhy nezely prázdnotou, budou prodejci obsazeny i v termínu 6. – 15. prosince. V této době se také budou moct děti svézt na vánočním kolotoči a i umělá ledová plocha tu vydrží po celý adventní čas, tedy od 2. do 23. prosince 2017.

 

Program PARDUBICKÉ VÁNOCE zde